خانه

کلاس آنلاین آیلتس

کلاس آنلاین آیلتس

کلاس آنلاین آیلتس

کلاس آنلاین آیلتس گزینه ای تازه برای زبان آموزانی است که امکان شرکت در کلاس های خصوصی آیلتس حضوری را نداشته ولی بدنبال استفاده از تجربه و مهارت های بهترین استاد های آیلتس کشور با نمره آیلتس ۷ یا حتی ۸ و سال ها تجربه آموزش میباشند. این کلاس ها همانطور که از نام آن ها آشکار است بصورت آنلاین برگزار میشود و مدرس و زبان آموز بجای کلاس درس پشت رایانه های خود حضور میابند.

کلاس آنلاین آیلتس – مدرسان

مدرسان این کلاس های آنلاین آیلتس زیر نظر مهندس ابوالقاسمی دریافت کننده نمره ۸ آیلتس آکادمیک در سال ۱۳۹۵ و سابقه ۱۰ هزار ساعت تدریس خصوصی آیلتس و تافل و استاد زهرا امیدی با ۱۰ سال سابقه تدریس آیلتس فعالیت میکنند. تمامی استاد های این گروه مدرک آیلتس داشته و بجز دانش کافی سابقه چند ساله تدریس دو آزمون آیلتس و تافل را دارند.

کلاس آنلاین آیلتس با skype

کلاس های آنلاین آیلتس با بهره گیری از نرم افزارهایی همچون Skype یا Imo یا هر نرم افزار دیگری که بصورت آنلاین ارسال کننده صدا و متن میباشند انجام میشود. این کلاس ها معمولا نزدیک به ۱ ساعت زمان داشته و در این بازه زمانی با توجه به تجربه استاد به مهارت های اصلی آزمون های آیلتس یا تافل همانند رایتینگ و اسپیکینگ یا مکالمه پرداخته میشود.

کلاس آنلاین آیلتس – ۴ مهارت امتحان آیلتس

این کلاس های آنلاین آیلتس و تافل تمرکز بیشتری بر روی دو مهارت رایتینگ و اسپیکینگ دارند ولی دو مهارت ریدینگ و لیسنینگ هم با برنامه ریزی دقیق و پیگیری پیش برده شده و راه و مسیر درست برای رسیدن به نمره مناسبی همانند ۶ یا ۷ به زبان آموزان نشان داده میشود.

کلاس آنلاین آیلتس – شهریه و نحوه پرداخت

با توجه به سطح و سابقه استاد محترم تدریس کننده در کلاس های آنلاین شهریه ممکن است متفاوت باشد. هزینه کلاس ها معمولا از جلسه ای ۳۵ هزار تومان تا ۵۰ هزار تومان متفاوت است و زبان آموزان میتوانند با توجه به حساسیت موضوع و بودجه خود مدرس مورد نظر را برگزینند. هزینه جلسه اول معمولا جداگانه پرداخت شده و در صورت رضایت زبان آموز هزینه ۵ یا ۱۰ جلسه بعدی یکجا کارت به کارت میشود.

کلاس آنلاین آیلتس – تعیین سطح رایتینگ و اسپیکینگ

کلاس های آنلاین آیلتس و تافل محدود به تدریس آنلاین نیست و زبان آموزان میتوانند با فرستادن نمونه صداهای ضبط شده یا رایتینگ های خود سطح خود را تعیین کرده و حدود نمره خود را از استاد مربوطه جویا شوند. این تعیین سطح با هزینه یک جلسه کلاس انجام میپذیرد.

کلاس آنلاین آیلتس – تصحیح اینترنتی رایتینگ

کلاس های آنلاین آیلتس همچنین مناسب زبان آموزانی است که تنها تمایل به تصحیح اینترنت رایتینگ های خود دارند. این رایتینگ ها برای استاد فرستاده شده و توسط ایشان تصحیح میشود. رایتینگ های بعدی با توجه به feedback استاد باید بدون خطاهای پیشین نوشته شوند. این روش برای بهبود وضعیت رایتینگ بسیار موثر و کارآمد بوده است.

کلاس آنلاین آیلتس – شماره تماس با استاد

برای دریافت شماره استاد تنها باید عبارت “کلاس آنلاین آیلتس/تافل” را به شماره زیر پیامک فرمایید:

۰۹۱۲۱۳۵۵۰۸۷

بیشتر بخوانید:

مدارک و پیشینه تحصیلی و کاری مهندس ابوالقاسمی و استاد زهرا امیدی

۳۰۰ نمونه اسپیکینگ آیلتس با جواب برای دانلود

دانلود ویدئوی تعیین نمره اسپیکینگ آیلتس توسط اگزمینر(ممتحن) آیلتس

سایت شخصی استاد زهرا امیدی برگزار کننده دوره های خصوصی آیلتس برای خانم ها